понеділок, 27 січня 2014 р.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПРЕЗИДЕНТУ WHA

Шановний пане Президент,
Ми, як пацієнтська організація, яка об'єднує людей незалежно, в тому числі, від політичних переконань, утримувалися від коментарів щодо ситуації в Україні.
Однак, події останніх днів, реальна загроза введення надзвичайного стану в країні, ізоляції від зовнішнього світу дають нам право і зобов'язують зробити наступну заяву:

Пане Президент,
Сьогодні в Україні владою розгорнута широкомасштабна війна проти прав і свобод власного народу.
Йде тотальне знищення паростків громадянського суспільства, фізичне знищення громадських діячів і активістів. Тюрми України переповнені громадськими активістами, які виходили самі і виводили людей на мирні протести.
Повністю знищена незалежна судова система, право на належний захист і справедливий суд.
Міліція і прокуратура посиленими темпами фабрикує кримінальні справи і заарештовують, найчастіше, випадкових людей, які були не в той час і не в тому місці.
Влада діє в тісному контакті і протегує кримінальним структурам, яким платить за побиття мирних протестантів. При цьому, закриваючи очі на використання цими бандитськими угрупованнями травматичної вогнепальної зброї.
Влада діє есесівськими методами роздягаючи затриманих догола на морозі, фотографується на їх фоні, принижуючи честь і гідність людини.
При мовчазній згоді Міністра охорони здоров'я, бандити в погонах ведуть відстріл на барикадах людей з розпізнавальними знаками медичної служби ( Червоного Хреста), громлячи і заарештовуючи активістів пунктів медичної допомоги.
Лікарям медичних закладів дана команда повідомляти органи внутрішніх справ про всіх, хто поступає до лікувальних установ з Майданів або постраждалих в мирних протестах.
Людьми в штатському здійснюється викрадення хворих з лікувальних установ, з подальшим їх побиттям і тортурами. Вже знайдені два тіла зі зв'язаними руками, заклеєними ротами, зі слідами катувань на тілі, які померли від переохолодження.
У містах Запоріжжя, Дніпропетровськ, Черкаси зафіксовані випадки відмови лікарів «Швидкої допомоги» в наданні медичної допомоги постраждалим від рук бандитів у погонах та криміналітету .
Міністр охорони здоров'я України, пані Раїса Богатирьова своїм мовчанням потурає тим беззаконням, які творяться в Україні .
Пане Президент, ми просимо Вас, Вас особисто застосувати весь Ваш авторитет, авторитет WHA, членом з правом голосу, якого є наша Організація, для того щоб :
1 . Ознайомити членів Альянсу з нашою заявою.
2 . Припинити будь-яке співробітництво з офіційною владою сьогоднішньої України .
3 . Вигнати з ганьбою з посади Віце - президента Всесвітньої Асамблеї Охорони Здоров'я - вищого керівного органу ВООЗ пані Р. Богатирьову.
Це те найменше , що ми Вас просимо.
Моліться за нас . Моліться за Україну .

P.S. Страшно нам? Чи боюся я ?
Так - страшно , так - боюсь. Боюся за 78 -ми річну маму , яка побачила на своєму віку стільки , що на три життя вистачить. Боюся за дітей, за онука. Я боюся їх засмутити, якщо що-небудь зі мною станеться.
Один богослов - протестант сказав прекрасні слова: «З цим можна жити , але вмирати - ніколи! »
Я не хочу з ЦИМ вмирати.

З повагою ,
Голова Громадської Організації хворих на вірусний гепатит С «Іскра Надії » 
( NGO Spark of Hope )

Олег Мартинюк

Немає коментарів:

Дописати коментар